The Voice of Poland 2

Z PrePedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
The Voice of Poland 2
The Voice of Poland
Rodzaj programu talent show
Kraj produkcji Polska
Język polski
Prowadzący Tomasz Kammel
Marika
Maciej Musiał
Iga Krefft
Jury Marek Piekarczyk
Tomasz "Tomson" Lach
Aleksander "Baron" Milwiw-Baron
Patrycja Markowska
Justyna Steczkowska
Data premiery 2 marca 2013
Lata emisji 2013
Emisja sobota o 20:05
Liczba odcinków 18
Produkcja
Produkcja Rochstar
Stacja telewizyjna TVP2, TVP HD
Nagrody propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska

The Voice of Poland 2 – druga edycja programu The Voice of Poland stacji telewizyjnej TVP2. Emisja rozpoczęła się 2 marca 2013 roku. Funkcję jurorów w programie objęli piosenkarki Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska, wokalista Marek Piekarczyk, członek zespołu TSA, a także Tomson i Baron, odpowiednio wokalista i gitarzysta zespołu Afromental[1]. Natomiast prowadzącymi audycję zostali: dziennikarz Tomasz Kammel, wokalistka Marika, aktor Maciej Musiał[2] oraz wokalistka i aktorka Iga Krefft. Zwyciężczynią została Natalia Sikora.

Przesłuchania w ciemno - Eliminacja[edytuj]

Jurorzy odwróceni są tyłem do uczestników. Jeżeli, któryś z trenerów zachwyci się śpiewem uczestnika, odwraca się do niego i śpiewający automatycznie trafia do jego drużyny. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden juror, wokalista może wybrać sobie gwiazdę, z którą będzie pracować.

Przesłuchania w ciemno: Mazowsze[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Natalia Nykiel "Trouble"
Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png
Jan Traczyk "Lemon Tree" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Filip Rychcik "Locked Out of Heaven"
Michalina Brudnowska "Boskie Buenos" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Natalia Sikora "Cry baby" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Wielkopolska[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Alicja Wasita "Skinny Love" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Jurand Wójcik "Tak, tak... to ja"
Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Dorota Kaczorek "Tak blisko"
Bartosz „Chupa” Zawadzki "Enter Sandman" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Marta Zywar "You are so beautiful" Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Michał Sobierajski "You Are the Sunshine of My Life" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Marcelina Kopyt "Skyfall"

Przesłuchania w ciemno: Małopolska i Podkarpacie[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Monika Szczot "I Follow Rivers" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Kinga Kutrzuba "Co mi panie dasz" Crystal Clear app clean.png
Kasia Dereń "Move in the right direction" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Julia Iwańska "51"
Beata Dobosz "End of the Road" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Juliusz Kamil "Roxanne" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Górny Śląsk[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Żaneta Lubera "Sober" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Michał Chmielewski "We are Young"
Agata Świerczewska "Tears in Heaven" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png
Wojtek Gruszyński "Isn’t She Lovely" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Magdalena Tul "Crazy in Love"
Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Dorota Osińska "Calling you" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Mazowsze cz.2[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Tobiasz Pietrzyk "Rock'n'Rollin' Love"
Basia Janyga "Rehab" Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png
Justyna Panfilewicz "Just like a pill"
Crystal Clear app clean.png
Karolina Jarzyńska "Georgia on my mind" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Narine (Torosyan) Szostak "Price Tag"
Crystal Clear app clean.png
Michał Jabłoński "One" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Warmia i Mazury[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Jacek Maślanka "Byłaś serca biciem"
Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Joanna Zubkowicz "Run to the hills" Crystal Clear app clean.png
Bartek Kawałek "Trouble" Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png
Kasia Kawałek "Nigdy więcej nie tańcz ze mną"
Ola Niewęgłowska "Forget you"
Crystal Clear app clean.png
Marta Pyda "Mister of America"
Anna Ozner "I'm Every Woman" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Małopolska i Świętokrzyskie[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Sebastian Łukaszczuk "Urke"
Monika Tyburska "Kołysanka dla nieznajomej" Crystal Clear app clean.png
Daria Kutkowska "If I Ain't Got You"
Crystal Clear app clean.png
Łukasz Choroń "Born in the U.S.A." Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Małgorzata Główka "Oko za oko" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Piotr Salata "Georgia On My Mind" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Wielkopolska i Lubuskie[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Kamila Apryas "Dude (Looks Like a Lady)" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Gosia Bigaj "Skyfall" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png
Mateusz Dembek "Candy"
Magdalena Bałdych "Tatuaż" Crystal Clear app clean.png
Agata Kuśmierczyk "Rehab"
Magdalena Wasylik "Virtual Insanity" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Dolny Śląsk[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Monika Szostak "For Once in My Life" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Mateusz Cieślak "Rolling in the Deep" Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png
Patrycja Makowska "Diamonds" Crystal Clear app clean.png
Beata Jankowska-Tzimas "Moje serce to jest muzyk"
Crystal Clear app clean.png
Sabina SaGo "Queen of the Night" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Patryk Kaim "Pray 4 Love"
Karolina Żuk "Kukułeczka kuka" Crystal Clear app clean.png

Przesłuchania w ciemno: Warszawa[edytuj]

Uczestnik Piosenka Trenerzy
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
Natalia Iwaniec "Virtual Insanity" Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Jakub Hutek "Unchained Melody" Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png
Monika Niedek "Za późno"
Patrycja Ciska "If I Ain't Got You" Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png
Oleksandra Zhuravel "Million alyh roz"
Mateusz Grędziński "F**k You" Crystal Clear app clean.png
Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png

Bitwy[edytuj]

Trenerzy wybierają ze swojej drużyny po dwie osoby. Następnie, wychodzą na ring muzyczny i śpiewają przeciwko sobie. Trener musi zdecydować który był lepszy i przechodzi z nim dalej przegrany natomiast odpada z drużyny, ale jeżeli uczestnik zachwycił innego jurora swoim głosem, trener może go skraść do swojej drużyny. Każdy trener ma możliwość skradzenia jednego uczestnika.

Bitwy 1[edytuj]

     – Uczestnik wygrywa
     – Uczestnik zostaje skradziony do innej drużyny
     – Eliminacja uczestnika
Z drużyny Uczestnik Uczestnik Piosenka Rezultat
Tomson & Baron Bartosz Zawadzki Jacek Maślanka "With a Little Help from My Friends" Szablon:N/a
Justyna Steczkowska Patrycja Ciska Beata Dobosz "Set Fire to the Rain" Szablon:N/a
Marek Piekarczyk Natalia Sikora Dorota Osińska "Czas nas uczy pogody" Justyna Steczkowska
Tomson & Baron
Patrycja Markowska
Patrycja Markowska Łukasz Choroń Ola Niewęgłowska "Broken Strings" Szablon:N/a
Tomson & Baron Karolina Jarzyńska Anna Ozner "Fallin'" Szablon:N/a
Justyna Steczkowska Narine Torosyan Monika Szczot "Ain't No Other Man" Szablon:N/a
Marek Piekarczyk Kuba Hutek Magdalena Bałdych "Naiwne pytania" Szablon:N/a
Patrycja Markowska Żaneta Lubera Sabina SaGo "It's My Life" Justyna Steczkowska

Bitwy 2[edytuj]

     – Uczestnik wygrywa
     – Uczestnik zostaje skradziony do innej drużyny
     – Eliminacja uczestnika
Z drużyny Uczestnik Uczestnik Piosenka Rezultat
Marek Piekarczyk Basia Janyga Patrycja Makowska "Za daleko mieszkasz miły" Szablon:N/a
Patrycja Markowska Małgorzata Główka Monika Szostak "I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)" Szablon:N/a
Tomson & Baron Janek Traczyk Michał Jabłoński "All for Love" Patrycja Markowska
Justyna Steczkowska Beata Jankowska-Tzimas Agata Świerczewska "Ludzkie gadanie" Szablon:N/a
Marek Piekarczyk Joanna Zubkowicz Wojciech Gruszczyński "Mówię ci, że" Szablon:N/a
Patrycja Markowska Kamila Apryas Jurand Wójcik "Do kołyski" Szablon:N/a
Tomson & Baron Magdalena Tul Magdalena Wasylik "Only Girl (in the World)" Szablon:N/a
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski Ala Wasita "You Raise Me Up" Szablon:N/a

Bitwy 3[edytuj]

     – Uczestnik wygrywa
     – Uczestnik zostaje skradziony do innej drużyny
     – Eliminacja uczestnika
Z drużyny Uczestnik Uczestnik Piosenka Rezultat
Tomson & Baron Mateusz Grędziński Daria Kutkowska "Freedom! '90" Szablon:N/a
Patrycja Markowska Justyna Panfilewicz Natalia Iwaniec "Free Your Mind" Szablon:N/a
Justyna Steczkowska Bartek Kawałek Gosia Bigaj "Maybe" Szablon:N/a
Marek Piekarczyk Karolina Żuk Piotr Salata "Wspomnienie" Szablon:N/a
Tomson & Baron Katarzyna Dereń Marta Zywar "Nad przepaścią" Szablon:N/a
Patrycja Markowska Natalia Nykiel Juliusz Kamil "Billie Jean" Marek Piekarczyk
Marek Piekarczyk Kinga Kutrzuba Monika Tyburska "Poszłabym za tobą" Szablon:N/a
Justyna Steczkowska Michalina Brudnowska Mateusz Cieślak "Family Affair" Szablon:N/a

Nokaut[edytuj]

Po skończonych "bitwach" czas na ostateczną rozgrywkę. Każdy trener musi wyeliminować dwie osoby z 7-osobowej drużyny. Do etapu "Live" trafi 5 uczestników. Trenerzy wskażą trzech uczestników, którzy mają zagwarantowane miejsce w odcinkach "na żywo". Pozostała czwórka będzie musiała stanąć do dogrywki.

Bezpieczni uczestnicy[edytuj]

Trener Bezpieczni uczestnicy Osoby które muszą stanąć do Nokautu
Marek Piekarczyk Natalia Sikora Piotr Salata
Wojciech Gruszczyński Magdalena Bałdych
Juliusz Kamil Basia Janyga
Szablon:N/a Kinga Kutrzuba
Patrycja Markowska Natalia Nykiel Jurand Wójcik
Żaneta Lubera Monika Szostak
Justyna Panfilewicz Jan Traczyk
Szablon:N/a Łukasz Choroń
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski Michalina Brudnowska
Beata Dobosz Sabina Sago
Bartek Kawałek Monika Szczot
Szablon:N/a Beata Jankowska-Tzimas
Tomson & Baron Kasia Dereń Anna Ozner
Michał Jabłoński Magdalena Tul
Dorota Osińska Mateusz Grędziński
Szablon:N/a Bartosz Zawadzki

Nokaut[edytuj]

Z drużyny Piosenka Wygrany Wyeliminowany Piosenka
Marek Piekarczyk "Fuck You" Basia Janyga Piotr Salata "Easy"
"Tell Me About It" Magdalena Bałdych Kinga Kutrzuba "Tak, tak, to ja"
Patrycja Markowska "Urke" Jurand Wójcik Łukasz Choroń "Locked Out of Heaven"
"Wonderful Life" Jan Traczyk Monika Szostak "I Say a Little Prayer"
Justyna Steczkowska "Need You Now" Michalina Brudnowska Sabina SaGo "I Follow Rivers"
"Sweet About Me" Monika Szczot Beata Jankowska-Tzimas "Tatuaż"
Tomson & Baron "Make You Feel My Love" Anna Ozner Magdalena Tul "I'm Every Woman"
"Dude (Looks Like a Lady)" Mateusz Grędziński Bartosz Zawadzki "(I Can't Get No) Satisfaction"

Live[edytuj]

     – Zachowany przez głosy widzów
     – Zachowany przez trenera
     – Wyeliminowany

Live 1[edytuj]

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Patrycja Markowska Jan Traczyk "The Scientist" Eliminacja
Żaneta Lubera "Bitch" Zachowany
Jurand Wójcik "Cicho" Eliminacja
Justyna Panfilewicz "What's Up?" Zachowany przez widzów
Natalia Nykiel "This World" Zachowany przez widzów
Justyna Steczkowska Michalina Brudnowska "It's Raining Men" Eliminacja
Monika Szczot "Im więcej Ciebie, tym mniej" Zachowany przez widzów
Bartek Kawałek "This Love" Eliminacja
Beata Dobosz "I'm Outta Love" Zachowany
Michał Sobierajski "Fields of Gold" Zachowany przez widzów
Marek Piekarczyk Wojciech Gruszczyński "Kocham Cię" Zachowany
Magdalena Bałdych "Summer of '69" Eliminacja
Basia Janyga "Kwiaty we włosach" Eliminacja
Natalia Sikora "Whole Lotta Love" Zachowany przez widzów
Juliusz Kamil "Wonderful Tonight" Zachowany przez widzów
Tomson & Baron Michał Jabłoński "Sweet Home Chicago" Zachowany przez widzów
Anna Ozner " Fighter " Eliminacja
Katarzyna Dereń "Do kiedy jestem" Zachowany
Mateusz Grędziński "Cry Me a River" Eliminacja
Dorota Osińska "Je t'aime" Zachowany przez widzów

Ćwierćfinał[edytuj]

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Justyna Steczkowska Beata Dobosz "Stay" Eliminacja
Monika Szczot "Proud Mary" Zachowany
Michał Sobierajski "Jej portret" Zachowany przez widzów
Patrycja Markowska Justyna Panfilewicz "If I Could Turn Back Time" Eliminacja
Natalia Nykiel "Nothing Compares 2 U" Zachowany przez widzów
Żaneta Lubera "Run Baby Run" Zachowany
Tomson & Baron Katarzyna Dereń "Heaven" Zachowany
Michał Jabłoński "Hero" Eliminacja
Dorota Osińska "I Have Nothing" Zachowany przez widzów
Marek Piekarczyk Wojciech Gruszczyński "Can You Feel the Love Tonight" Eliminacja
Juliusz Kamil "Freelove" Zachowany
Natalia Sikora "Nie widzę Ciebie w swych marzeniach" Zachowany przez widzów

Półfinał[edytuj]

Trener Uczestnik Piosenka Głos trenera (%) Głosy widzów (%) Łącznie (%) Rezultat
Tomson & Baron Katarzyna Dereń "Sweet Dreams" 60% 28.43% 88.43% Eliminacja
Dorota Osińska "Ruchome piaski" 40% 71.57% 111.57% Bezpieczny
Justyna Steczkowska Monika Szczot "Respect" 48% 32.69% 80.69% Eliminacja
Michał Sobierajski "Lady (Hear Me Tonight)" 52% 67.31% 119.31% Bezpieczny
Marek Piekarczyk Juliusz Kamil "Little Wing" 49% 41.47% 90.47% Eliminacja
Natalia Sikora "Soldier of Fortune" 51% 58.53% 109.53% Bezpieczny
Patrycja Markowska Żaneta Lubera "Dirty Diana" 51% 26.51% 77.51% Eliminacja
Natalia Nykiel "Feeling Good" 49% 73.49% 122.49% Bezpieczny

Duety[edytuj]

Trener Uczestnik Uczestnik Piosenka
Tomson & Baron Katarzyna Dereń Dorota Osińska "Niech żyje bal"
Justyna Steczkowska Monika Szczot Michał Sobierajski "Ktoś między nami"
Marek Piekarczyk Natalia Sikora Juliusz Kamil "W żółtych płomieniach liści"
Patrycja Markowska Żaneta Lubera Natalia Nykiel "Opowieść"

Piosenka finalisty[edytuj]

Trener Uczestnik Piosenka
Tomson & Baron Dorota Osińska "Calling You"
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski "You Raise Me Up"
Marek Piekarczyk Natalia Sikora "Cry Baby"
Patrycja Markowska Natalia Nykiel "Trouble"

Finał[edytuj]

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Tomson & Baron Dorota Osińska "Ale jestem"
Patrycja Markowska Natalia Nykiel "Yesterday"
Marek Piekarczyk Natalia Sikora "House of the Rising Sun"
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski "Don't stop the music"
Marek Piekarczyk Natalia Sikora & Stanisław Soyka "Tolerancja" Bezpieczny
Tomson & Baron Dorota Osińska & Małgorzata Walewska "Memory" Bezpieczny
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski & Audiofeels "Stand by Me" Bezpieczny
Patrycja Markowska Natalia Nykiel & Bracia "Nad Przepaścią" 4 miejsce

Duety z Trenerami[edytuj]

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Marek Piekarczyk Natalia Sikora & Marek Piekarczyk "Spóźnione pytania" Bezpieczny
Tomson & Baron Dorota Osińska oraz Tomson & Baron "Najpiękniejsi" Bezpieczny
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski & Justyna Steczkowska "Wracam do domu" 3 miejsce
Patrycja Markowska Natalia Nykiel & Patrycja Markowska "Layla" 4 miejsce

Piosenki Finalistów[edytuj]

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Marek Piekarczyk Natalia Sikora "With a little help from my friends" 1 miejsce
Tomson & Baron Dorota Osińska "Jaskółka uwięziona" 2 miejsce

Tabela wyników[edytuj]

     – 1 miejsce
     – 2 miejsce
     – 3 miejsce
     – 4 miejsce
     – Zachowany przez głosy widzów
     – Zachowany przez trenera
     – Zachowany w dogrywce
     – Wyeliminowany
     – Kradzież
Drużyna Marka
Uczestnik Bitwa 1 Bitwa 2 Bitwa 3 Dogrywka Live Ćwierćfinał Półfinał Finał
Natalia Sikora Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Szablon:N/a Zachowany przez widzów Zachowany przez widzów Bezpieczny (109.53%) 1 miejsce
Juliusz Kamil Szablon:N/a Szablon:N/a Kradzież Szablon:N/a Zachowany przez widzów Zachowany przez trenera Eliminacja w Półfinale
Wojciech Gruszczyński Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Zachowany przez trenera Eliminacja w Ćwierćfinale
Basia Janyga Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Bezpieczny Eliminacja w Live
Magdalena Bałdych Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Eliminacja w Live
Kinga Kutrzuba Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Eliminacja w Dogrywce
Piotr Salata Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Eliminacja w Dogrywce
Monika Tyburska Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 3
Karolina Żuk Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 3
Joanna Zubkowicz Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 2
Patrycja Makowska Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 2
Kuba Hutek Eliminacja w Bitwy 1
Dorota Osińska Ukradzony w Bitwy 1
Drużyna Patrycji
Uczestnik Bitwa 1 Bitwa 2 Bitwa 3 Dogrywka Live Ćwierćfinał Półfinał Finał
Natalia Nykiel Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Zachowany przez widzów Zachowany przez widzów Bezpieczny (122.49%) 4 miejsce
Żaneta Lubera Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Szablon:N/a Zachowany przez trenera Zachowany przez trenera Eliminacja w Półfinale
Justyna Panfilewicz Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Zachowany przez widzów Eliminacja w Ćwierćfinale
Jan Traczyk Szablon:N/a Kradzież Szablon:N/a Bezpieczny Eliminacja w Live
Jurand Wójcik Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Bezpieczny Eliminacja w Live
Monika Szostak Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Eliminacja w Dogrywkach
Łukasz Choroń Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Dogrywkach
Natalia Iwaniec Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 3
Juliusz Kamil Szablon:N/a Szablon:N/a Ukradziony w Bitwy 3
Kamila Apryas Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 2
Małgorzata Główka Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 2
Ola Niewęgłowska Eliminacja w Bitwy 1
Sabina SaGo Ukradziony w Bitwy 1
Drużyna Tomsona & Barona
Uczestnik Bitwa 1 Bitwa 2 Bitwa 3 Dogrywka Live Ćwierćfinał Półfinał Finał
Dorota Osińska Kradzież Szablon:N/a Szablon:N/a Szablon:N/a Zachowany przez widzów Zachowany przez widzów Bezpieczny (111.57%) 2 miejsce
Kasia Dereń Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Zachowany przez trenera Zachowany przez trenera Eliminacja w Półfinale
Michał Jabłoński Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Zachowany przez widzów Eliminacja w Ćwierćfinale
Mateusz Grędziński Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Bezpieczny Eliminacja w Live
Anna Ozner Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Eliminacja w Live
Bartosz Zawadzki Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Dogrywkach
Magdalena Tul Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Eliminacja w Dogrywkach
Marta Zywar Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 3
Daria Kutkowska Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 3
Magdalena Wasylik Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 2
Jan Traczyk Szablon:N/a Ukradziony w Bitwy 2
Karolina Jarzyńska Eliminacja w Bitwy 1
Jacek Maślanka Eliminacja w Bitwy 1
Drużyna Justyny
Uczestnik Bitwa 1 Bitwa 2 Bitwa 3 Dogrywka Live Ćwierćfinał Półfinał Finał
Michał Sobierajski Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Zachowany przez widzów Zachowany przez widzów Bezpieczny (119.31%) 3 miejsce
Monika Szczot Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Zachowany przez widzów Zachowany przez trenera Eliminacja w Półfinale
Beata Dobosz Bezpieczny Szablon:N/a Szablon:N/a Szablon:N/a Zachowany przez trenera Eliminacja w Ćwierćfinale
Bartek Kawałek Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Eliminacja w Live
Michalina Brudnowska Szablon:N/a Szablon:N/a Bezpieczny Bezpieczny Eliminacja w Live
Beata Jankowska-Tzimas Szablon:N/a Bezpieczny Szablon:N/a Eliminacja w Dogrywkach
Sabina Sago Kradzież Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Dogrywkach
Mateusz Cieślak Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 3
Gosia Bigaj Szablon:N/a Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 3
Ala Wasita Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 2
Agata Świerczewska Szablon:N/a Eliminacja w Bitwy 2
Narine Torosyan Eliminacja w Bitwy 1
Patrycja Ciska Eliminacja w Bitwy 1

Stan drużyn[edytuj]

     – Wygrany
     – Drugie miejsce
     – Trzecie miejsce
     – Czwarte miejsce
     – Wyeliminowany w półfinale
     – Wyeliminowany w ćwierćfinale
     – Wyeliminowany w odcinkach na żywo
     – Wyeliminowany w Nokaucie
     – Wealiminowany w Bitwach
     – Skradziony przez innego Trenera
     – Uczestnik który przeszedł do następnego etapu
Drużyna Uczestnik
Marek Piekarczyk
Natalia Sikora Juliusz Kamil Wojciech Gruszczyński Magdalena Bałdych Basia Janyga Kinga Kutrzuba Piotr Salata
Monika Tyburska Karolina Żuk Joanna Zubkowicz Kuba Hutek Patrycja Makowska Dorota Osińska
Patrycja Markowska
Natalia Nykiel Żaneta Lubera Justyna Panfilewicz Jurand Wójcik Jan Traczyk Monika Szostak Łukasz Choroń
Natalia Iwaniec Małgorzata Główka Ola Niewęgłowska Kamila Apryas Juliusz Kamil Sabina SaGo
Tomson & Baron
Dorota Osińska Katarzyna Dereń Michał Jabłoński Anna Ozner Mateusz Grędziński Bartosz Zawadzki Magdalena Tul
Marta Zywar Daria Kutkowska Magdalena Wasylik Karolina Jarzyńska Jacek Maślanka Jan Traczyk
Justyna Steczkowska
Michał Sobierajski Monika Szczot Beata Dobosz Michalina Brudnowska Bartek Kawałek Beata Jankowska-Tzimas Sabina SaGo
Ala Wasita Agata Świerczewska Narine Torosyan Mateusz Cieslak Małgorzata Bigaj Patrycja Ciska

Wyniki[edytuj]

Miejsce Drużyna
Marek Piekarczyk Patrycja Markowska Tomson i Baron Justyna Steczkowska
1 Natalia Sikora Natalia Nykiel Dorota Osińska Michał Sobierajski
2 Juliusz Kamil Żaneta Lubera Katarzyna Dereń Monika Szczot
3 Wojciech Gruszczyński Justyna Panfilewicz Michał Jabłoński Beata Dobosz
4 Basia Janyga
Magdalena Bałdych
Jan Traczyk
Jurand Wójcik
Mateusz Grędziński
Anna Ozner
Bartek Kawałek
Michalina Brudnowska
6 Kinga Kutrzuba
Piotr Salata
Monika Szostak
Łukasz Choroń
Bartosz Zawadzki
Magdalena Tul
Beata Jankowska-Tzimas
Sabina SaGo
8 Monika Tyburska
Karolina Żuk
Joanna Zubkowicz
Kuba Hutek
Patrycja Makowska
Dorota Osińska
Juliusz Kamil
Natalia Iwaniec
Małgorzata Główka
Ola Niewęgłowska
Kamila Apryas
Sabina SaGo
Marta Zywar
Daria Kutkowska
Magdalena Wasylik
Jan Traczyk
Karolina Jarzyńska
Jacek Maślanka
Ala Wasita
Agata Świerczewska
Narine Torosyan
Mateusz Cieslak
Małgorzata Bigaj
Patrycja Ciska

Odcinki[edytuj]

Epizod Data emisji
Przesłuchania w ciemno 1 : Mazowsze cz.1 2 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 2 : Wielkopolska 2 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 3 : Małopolska i Podkarpacie 9 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 4 : Górny Śląsk 9 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 5 : Warmia i Mazury 16 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 6 : Mazowsze cz.2 16 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 7 : Małopolska i Świętokrzyskie 23 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 8 : Wielkopolska i Lubuskie 23 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 9 : Dolny Śląsk 30 marca 2013
Przesłuchania w ciemno 10 : Warszawa 30 marca 2013
Bitwy 1 6 kwietnia 2013
Bitwy 2 13 kwietnia 2013
Bitwy 3 20 kwietnia 2013
Nokaut 20 kwietnia 2013
Live 1 27 kwietnia 2013
Ćwierćfinał 4 maja 2013
Półfinał 11 maja 2013
Finał 18 maja 2013

Oglądalność[edytuj]

Epizod Data emisji Oglądalność
Przesłuchania w ciemno 1 2 marca 2 219 774
Przesłuchania w ciemno 2 2 388 937
Przesłuchania w ciemno 3 9 marca 2 016 772
Przesłuchania w ciemno 4 2 199 827
Przesłuchania w ciemno 5 16 marca 2 784 274
Przesłuchania w ciemno 6 2 456 265
Przesłuchania w ciemno 7 23 marca 2 698 651
Przesłuchania w ciemno 8 2 733 039
Przesłuchania w ciemno 9 30 marca 2 922 038
Przesłuchania w ciemno 10 2 656 291
Bitwa 1 6 kwietnia 2 980 349
Bitwa 2 13 kwietnia 2 222 736
Live 1 27 kwietnia 2 022 837
Live 2 4 maja 1 992 342
Live 3 11 maja 2 081 625



Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: The Voice of Poland 2 z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL
Information icon4.svg W Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.